Podziel się z innymi:
2021-01-28
9

Zmarł Polak ze szpitala w Plymouth. Polski rząd walczył o jego transport do kraju

Źródło/Autor: Wyborcza.pl

Polak, który miał na imię Sławomir, od listopada znajdował się w stanie wegetatywnym w szpitalu w Anglii. Zmarł we wtorek. Tę informację potwierdziła rodzina mężczyzny.

Zmarł Polak ze szpitala w Plymouth. Polski rząd walczył o jego transport do kraju
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie planuje otwarcie drugiej placówki dla chorych
22.09.2025
Łódzkie Towarzystwo Alzheimerowskie, które od 27 lat prowadzi w Łodzi Środowiskowy Dom Samopomocy (ŚDS) dla Osób z Chorobą Alzheimera, planuje otwarcie drugiej placówki. Kierowniczka ŚDS Maja Maciaszczyk wskazuje, że nadal brakuje rozwiązań systemowych, np. polskiego planu leczenia tej choroby.
Katowice gospodarzem 47. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów
15.09.2025
W dniach 17–20 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 47. Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów. W wydarzeniu wezmą udział specjaliści z całego kraju, a program obejmie najważniejsze zagadnienia współczesnej neurochirurgii.
Siedzący tryb życia czynnikiem ryzyka choroby Alzheimera
15.05.2025
Siedzący tryb życia jest niezależnym czynnikiem ryzyka choroby Alzheimera – informuje pismo „Alzheimer s & Dementia”.